دوره جامع حسابدار واقعی

0
ساعت ویدیو آموزش
0
دانشجو
0 %
تضمین کیفیت آموزش

خیلی سریع و راحت از حسابداری به درآمد برسید…

پس از فارغ التحصیلی و دریافت مدرک ممکن است با سوالاتی روبرو شوید:

از کجا و چگونه شروع کنم ؟
بعنوان فرد بی تجربه چگونه خود را حسابداری شایسته معرفی کنم؟
آیا میتوانم انتظارات بازار کار و کارفرمایان را به خوبی برآورده کنم؟
چه نرم افزاری را یاد بگیرم؟آیا باید همه نرم افزارهای مالی را بلد باشم؟
نمی دانم چگونه حسابداری را بصورت عملی و موثر انجام دهم؟
چگونه سریع تر و از مسیری کوتاه تر بعنوان یک حسابدار مشغول به کار شوم؟
نمی دانم کجا می خواهم مشغول به کار شوم؟
من چگونه می توانم در این وضعیت ابتکار عمل را به دست بگیرم ؟وضع کار چگونه است؟
چگونه میتوانم خدماتی فوق العاده ارایه کنم؟
چگونه به حسابداری موفق با درآمد بالا تبدیل شوم؟

دانش و مهارت میتواند برتری بیشتری نسبت به سابقه کاری دارد، چرا که شاهد افرادی هستیم که سالیان متوالی فقط در یک بخش خاص کار کرده و تنها  به چند موضوع مشخص مسلط هستند. شما نیز پس از فارالتحصیل شدن نه تجربه و سابقه کاری دارید و نه مهارت انجام امور.

خب چاره چیست؟

حسابداری را باید از بزرگان و پیشکسوتان ای حرفه یاد گرفت.شما می توانید از تجربیات یک مربی با تجربه و ماهرکمک بگیرید و نگران سابقه کار نباشید.

واقعا چه وقت موضوعی را می دانیم؟

آنچه مردم را دانا و با تجربه می‌کند، مطالبی نیست که می‌خوانند، بلکه چیزهایی که یاد می‌گیرند! ما باید بپذیریم که ممکن است در مورد موضوعی که ما فکر می‏‌کنیم به آن مسلطیم، دیگری حرف تازه‏‌ای بزند که برای خود ما هم جالب است.

به عقیده یکی از بهترین سرمایه گذاران جهان، دو نوع دانش وجود دارد. اول، دانش واقعی. آن را در افرادی می بینیم که زمان و تلاش فراوانی برای فهم یک موضوع صرف کرده اند. نوع دوم، دانش شوفر نامیده می شود، دانش افرادی که یاد گرفته اند وانمود کنند بلدند.

((آقای ماکس پلانک)) بعد از این‌که جایزه نوبل را در سال ۱۹۱۸ می‌گیرد یک تور دور آلمان می‌ گذارد و در شهرهای مختلف درباره کوانتوم مکانیک صحبت می‌کند. چون هر دفعه دقیقا یک محتوا را ارائه می‌کند راننده‌ اش احساس می کند که همه مطالب را یاد گرفته است.. و روزی به آقای پلانک می گوید«شما از تکرار این حرف‌ها خسته نمی‌شوید؟ من الان می توانم به جای شما این مطالب را برای دیگران ارائه کنم..

می خواهید در مقصد بعدی که شهر مونیخ است من سخنرانی کنم و شما لباس من را بپوشید و در جلسه بنشینید ؛ برای هردوی ما تنوعی ایجاد می‌شود». پلانک هم قبول می‌کند!

شوفر خیلی خوب در جلسه درباره کوانتوم مکانیک صحبت می‌کند و شونده‌ها هم خیلی لذت می‌برند. در انتهای جلسه فیزیک‌دانی بلند می‌شود و سوالی را مطرح می‌کند. شوفر که جواب سوال را نمی داند در نهایت خونسردی می‌گوید «من تعجب می‌کنم که در شهری پیشرفته مثل مونیخ سوال‌هایی به این اندازه ساده می‌پرسند که حتی شوفر من هم می‌تواند جواب بدهد!

شوفر عزیز، لطفا شما به سوال ایشان پاسخ دهید».امروزه در علم مدیریت اسم این اثر را «اثر شوفر» گذاشته اند. این اثر ناشی از نوعی توهم دانایی است که افراد همه چیز دان بیشتر به آن مبتلا می شوند. باید توجه کرد که دانش مانند کوهی یخی است که بخش کمی از آن قابل رویت است و بخش اعظم آن را نمی توان مشاهده کرد. .

افراد سطحی نگر صرفا بخش قابل مشاهده دانش را می بینند و گمان می کنند که کل دانش را دریافت کرده اند در حالی که این فقط توهمی از دانایی است. . ‌روان‌شناسان اما، عارضه نمایشِ همه چیزدانی را نوعی مکانیسم دفاعی در افراد دانسته‌اند که ناشی از تحصیلات بالا و حساسیت بیش از حد به جزئیات و وسواس زیاد در این امور است. آنها به خاطر تشویق‌هایی که بابت این «خدای پاسخ‌ها» بودن از مردم می‌گیرند و ارجی که بدین سبب می‌بینند به این سندروم دچار می‌شوند. از طرفی حضور در قلعه دانای کل، کمبود اعتماد به نفس آنان را جبران می‌کند و به آنان اطمینان و قرار می‌بخشد.

به وفور شاهد افرادی هستیم که پس از پشت سر گذاشتن تحصیلات دانشگاهی و یا حتی دوره های گزاف حسابداری، فرصتهای شغلی بسیاری که نصیب آنها میشوند را به راحتی پس میزنند چرا که این افراد تصور میکنند که اکنون از سطح معلومات بالایی در این زمینه برخوردار هستند و فرصتهای شغلی که سر راهشان قرار میگیرد را در شان خود نمیبینند و مستقیما اقدام به ثبت موسسات و شرکتهای خدمات مالی و حسابداری میکنند و البته که با شکست روبرو میشوند.

نتایج دانشجویان شرکت جاویدان

سوالات متداول شما

این دوره بیشتر از ۳ سال است که برگزار می‌شود. دانشجویان در این دوره تکنیک‌هایی را یاد می‌گیرند که راحت و سریع حسابداری را به صورت واقعی و کاربردی و ویژه بازار کار یاد می‌گیرند و به درآمد میلیونی می‌رسند.

تمام موضوعاتی که به عنوان یک حسابدار حرفه ای، خبره و تمام عیار نیاز دارید تا بتوانید کار حسابداری شرکتها, اعم از تولیدی، پیمانکاری، خدماتی و بازرگانی را انجام بدهید را با هم کار می‌کنیم. پتانسیل و مهارت هایی که در این دوره به شما انتقال داده خواهد شد به قدری بالا است که در ادامه راه شما می توانید عملیات حسابداری یک شرکت را از ابتدا تا انتها به صورت پروژه ای به تنهایی انجام دهید.

در قالب کار با زونکن اسناد و مدارک شرکت های واقعی و در جریان (بصورتی که اسرار آنها فاش نشود) از جمله فاکتورهای خرید، فروش، سندهای دریافت و پرداخت، اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده، صورت معاملات فصلی، انجام تحریر دفاتر قانونی و موضوعات بسیار دیگری از این دست را به اتفاق هم و در قالب پروژه انجام خواهیم داد. قطعاً با مطالعه یک کتاب ۲۰۰برگی با موضوع چطور شناگرشویم ، شناگر نخواهیم شد.
 
از آنجایی که رسالت مجموعه مشاورین مالی جاویدان تنها به حوزه آموزش ختم نمی‌شود و انجام امور حسابداری شرکت ها جزء لاینفک ماموریت این مجموعه می باشد، این قابلیت در مجموعه ما وجود دارد که شما را با فرایند کار حسابداری شرکتها، بصورت واقعی روبرو کرده و با انجام آن امور عملاً توانایی انجام کار در شما به وجود خواهد آمد و در دل شرکت‌های دیگر نیز قاعدتا همین موضوعات جهت انجام امور مورد نیاز خواهد بود و شما با پشت سر گذاشتن این دوره عملا یک حسابدار واقعی خواهید شد.قطعاً با مطالعه یک کتاب ۲۰۰برگی با موضوع چطور شناگرشویم ، شناگر نخواهیم شد.
 
از آنجایی که رسالت مجموعه مشاورین مالی جاویدان تنها به حوزه آموزش ختم نمی‌شود و انجام امور حسابداری شرکت ها جزء لاینفک ماموریت این مجموعه می باشد، این قابلیت در مجموعه ما وجود دارد که شما را با فرایند کار حسابداری شرکتها، بصورت واقعی روبرو کرده و با انجام آن امور عملاً توانایی انجام کار در شما به وجود خواهد آمد و در دل شرکت‌های دیگر نیز قاعدتا همین موضوعات جهت انجام امور مورد نیاز خواهد بود و شما با پشت سر گذاشتن این دوره عملا یک حسابدار واقعی خواهید شد.قطعاً با مطالعه یک کتاب ۲۰۰برگی با موضوع چطور شناگرشویم ، شناگر نخواهیم شد.
 
قاعدتاً نرم افزارهای حسابداری جزء جدا نشدنی رشته حسابداری است و باید که در حین انجام کار با نرم افزار، انتقال مهارت صورت گیرد؛ اما این موضوع بدین معنا نیست که اپراتور نرم افزار تربیت کنیم. اصول و اساس کار کردن با همه نرم افزار ها، مهارتی است که با کار کردن با سه نرم افزار اصلی: یک نرم افزار تحت وب(شبیه راهکاران سیستم) یک نرم افزار تحت ویندوز(شبیه همکاران سیستم) یک نرم افزار تحت داس که در این دوره پشت سر خواهید گذاشت و عملا نیازی به پشت سر گذاشتن هیچ نرم افزار اضافه دیگری در این حوزه نخواهید داشت. اصول کار با نرم افزار اکسل کاربردی در حسابداری، نرم افزار ttms که ارسال صورت معاملات فصلی با آن صورت می گیرد و نیز نرم افزار ListDiskکه با کمک آن بتوان لیست بیمه پرسنل را به سامانه مربوطه ارسال نمود، با اطلاعات واقعی یکی از شرکتهای در دست انجام انتقال مهارت خواهد شد.
 
کارگاههای عملی شرکت مشاورین مالی جاویدان، در سه مقطع: پایه، پیشرفته یک و پیشرفته دو، برای کسانی که رشته غیر مرتبط با حسابداری داشته اند و در دو مقطع: پیشرفته یک و پیشرفته دو برای افرادی که رشته حسابداری و یا رشته های مرتبط دارند برگزار میشود. هزینه کل دوره که شما یک عمر میتوانید از آن جهت کسب در امد استفاده کنید، از حقوق دریافتی دو ماه شما کمتر خواهد بود.
 
قاعده اصلی دوره های آموزشی شرکت مشاورین مالی جاویدان، هر مقطع یک ماه، دو روز در هفته و هر جلسه ۲ ساعت آموزشی است که البته هیچ محدودیتی برای هنرجویان وجود نداشته و طول دوره کاملا بستگی به سرعت عمل هنرجو خواهد داشت و در صورت نیاز به مدت زمان بیشتر، بدون پرداخت شهریه اضافه، می توانند در جلسات حضور داشته باشند.
 
در کارگاههای عملی شرکت مشاورین مالی جاویدان، هر نفر یک سیستم در اختیار دارد در نتیجه میتواند به تنهایی تمام مطالبی را که مدیر مالی مجموعه در طی کلاس به شما انتقال می دهد را به تنهایی پیاده سازی نماید
 
قطعاً که فقط با یک بار گفتن، یک بار شنیدن و یک بار تمرین کردن نمیتوان ادعا کرد که همه چیز را بلد هستیم. با تکرار و تمرین مطالب مطرح شده کلاس در منزل، می توان به مدارج بالای مدیریتی نیز دست یافت.
 
این کارگاهها کاملاً مهارت محور بوده و توانایی انجام کار، ارزشی است که به شما انتقال پیدا نماید و البته برای ارائه مدرک از سازمان فنی و حرفه ای و همچنین مدرک دانشگاهی هیچ محدودیتی وجود ندارد.
 

تجربه به ما ثابت کرده است که بالای ۹۰% افراد پس از گذراندن این دوره ها، به صورت اتوماتیک وارد دنیای حرفه ای حسابداری می شوند.

حسابدار واقعی شو!

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
لیست علاقه مندی ها 0